30 Gün İade Hakkı

gumustutkusu.com’dan aldığınız tüm ürünler, Gümüş Tutkusu’nun garantisi altındadır. Satın almış olduğunuz ürünü kullanmadan- tahrip etmeden- bozmadan teslim tarihinden itibaren otuz (30) günlük süre içerisinde, teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, faturanızın arkasında bulunan iade/değişim formu ya da sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe sebep belirtmeden iade edebilirsiniz.

  • Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
  • İade etmek istediğiniz ürünü, teslim aldığınız andaki durumu ile geri vermekle yükümlü olduğunuzu unutmayınız. Ambalajı açılmış, kullanılmış veya tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmez. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma durumu tespit edilmesi halinde veya ürünün tarafınıza teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda Gümüş Tutkusu ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
  • Ürünü iade etmek istemeniz veya alışverişinden caymanız halinde, iade edilen ürün Gümüş Tutkusu’na ulaştığı anda iade işleminiz başlatılır. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
  • Yukarıdaki şartlara uygun şekilde iade ürününüz varsa lütfen 444 00 66 numaralı hattan UPS Kargoyu arayarak bir Kurye çağırınız ve ürünü teslim aldığınız gibi paketleyerek kuryeye teslim ediniz. Bu şekilde yaptığınız iadelerde kargo ücreti Gümüş Tutkusu tarafından ödenecektir. Alıcı kodu: E90582, Alıcı Adı: Gümüş Tutkusu olacaktır.
::after